دسته‌بندی نشده

ماژول PVMD

ماژول PVMD-وبسایت آوان نت

یکی از ماژول های صدا که از قدرت بالایی برخوردار است؛ ماژول PVMD می باشد. این ماژول شگفت انگیز، در بازار به عنوان ماژول VOIP شناخته شده است. به همین خاطر افراد خیلی کمی با نام PVMD، این ماژول را می شناسند.

مسئولیت این ماژول در شبکه ها، بسیار پیچیده و گسترده می باشد. پیچیدگی کار این محصول، تنها به خاطر فناوری بروز آن است. اگر تمایل دارید، در رابطه با عملکرد ماژول PVMD اطلاعات مفیدی کسب کنید؛ این مقاله را از دست ندهید.

ماژول PVMD-وبسایت آوان نت

ماژول PVMD چیست؟

شبکه های مخابراطی و اینترنتی تنها به خاطر سرعت بالا و قابلیت های فوق العاده شان در بین مردم محبوب هستند. به همین دلیل هر چه سرعت شان بالا تر باشد، مسلما کاربران بیشتری را به خود جلب می کنند. برای بالا بردن سرعت شبکه ها، ابزار آلات نقش به خصوصی ایفا می کنند.

یکی از این ابزار آلات، ماژول PVMD است. این ماژول، بر فایل های صوتی شبکه بیشترین تاثیر را می گذارد. ماژول PVMD از استاندارد ISR پیروی می کند. به همین دلیل، به شبکه این امکان را می دهد، که در بالا ترین کیفیت به ضبط صدا، ایجاد کنفراس ویدئویی و فشرده سازی فایل ها و… بپردازد.

کیفیت فایل های ویدئویی و صوتی این ماژول، فوق العاده می باشد. به همین سبب در شبکه های به خصوصی به کار نمی روند؛ بلکه در اغلب شبکه ها استفاده می شوند.

ماژول PVMD مناسب دستگاه های سیسکو، مخصوصا روتر ها می باشد. این تجهیز بر روی تمام روتر های پیشرفته نصب می شود؛ اما بر روتر های ۲۹۰۰ و ۲۵۰۰ قابل اجرا نیست. اگر روتر شبکه شما یکی از این دو روتر است، اصلا نگران نباشید، چرا که می توانید با استفاده از مبدل PVMD، این ماژول را اجرا سازید.

ماژول PVMD-وبسایت آوان نت

کاربرد ماژول PVMD

ماژول ها، تجهیزات مهم در سیستم شبکه ها هستند؛ چرا که می توانند به کارایی و قابلیت های شبکه بهبود ببخشند. ماژول PVMD، یکی از ماژول های پر قدرت می باشد. این ماژول کار‌ ساز برای بالا بردن قدرت روتر استفاده می شود.

کوچک ترین خطا یا مشکل در انتقال یا دریافت اطلاعات باعث شده کاملا عملکرد شبکه به هم بریزد و در نتیجه شما مجبور شوید؛ دوباره سیستم را راه اندازی کنید. برای این که از هر گونه مشکلی در این زمینه جلوگیری کنند؛ حتما از ماژول PVM بهره بگیرید.

از قابلیت های این تجهیز می توان تبدیل کد ها به همدیگر، رمز نگاری بر روش های مهم در شبکه، پردازش کنفراس و ایجاد ارتباط صوتی را نام برد. این تجهیز تنها عملکرد شبکه را بهبود نمی بخشد؛ بلکه امنیت و پایداری مجموعه را نیز تضمین می کند.

داشتن ارتباطی موثر در شبکه های اینترنتی و مخابراطی مهم ترین ملاک می باشد؛ لذا هدف اصلی از برپایی شبکه ها نیز انتقال اطلاعات با بالاترین سرعت و کیفیت می باشد. کارایی اصلی، این قطعه نیز بالا بردن عملکرد روتر در انتقال اطلاعات است.

به همین خاطر سعی‌ کنید، در هر بهره زمانی حتما از ماژول PVMD استفاده کنید؛ تا در هزینه و زمان شما صرفه جویی شود.

خصوصیات برتر ماژول PVMD

  1. تبدیل صدا به سیگنال های دیجیتالی
  2. امکان جدا سازی و انتقال اطلاعات در بازه زمانی خاصی
  3. تبدیل کد ها به همدیگر در کل شبکه
  4. تعیین سرعت برای انتقال اطلاعات
  5. تنظیم و کنترل کیفیت صدا ها
  6. ذخیره انرژی
  7. صرفه جویی در منبع برق
  8. و…

ماژول PVMD-وبسایت آوان نت

مزایای ماژول PVMD

پشتیبانی کردن از اطلاعات صوتی و دیجیتال:

از آن جایی که می تواند فایل های صوتی را به دیجیتال تبدیل کند؛ از اغلب سیگنال های صوتی و دیجیتال پیروی می کند. این قابلیت سبب شده از این قطعه در برخی از تجهیزات الکترونیکی نیز بهره گرفته شود.

نصب آسان:

برای نصب ماژول PVMD تنها بایستی آن را در محفظه روتر قرار دهید و پیچ های آن را محکم کنید. به همین خاطر حتی یک فرد نابلد نیز می تواند این قطعه را در شبکه نصب و اجرا سازند.

ذخیره انرژی:

قطعاتی بر روی ماژول های PVMD نصب شده که امکان ذخیره انرژی را دارد. به همین دلیل می تواند در زمان هایی که برق قطع شده نیز با سرعتی بالا بدون نیاز به ژنراتور کار کند. از این ماژول کار ساز، حتی در مناطق محروم هم استفاده می شود.

جلوگیری از نوسانات الکتریکی:

نوسانات الکتریکی بدون شک در تمام شبکه ها وجود دارد و شما هیچ گاه نمی توانید بودن آن ها را انکار کنید. برای این که نوسانات الکتریکی کمترین نقش را بر کارایی شبکه شما داشته باشد؛ می توانید از ماژول PVMD استفاده کنید، زیرا در برابر نوسانات الکتریکی مقاوم است.

ماژول PVMD-وبسایت آوان نت

از کجا خریداری کنیم؟

خریداری ماژول های PVMD یکی از دغدغه های تمام مدیران شبکه می باشد. در بازار ها، ماژول PVMD در جنس های اصل و فیک به فروش می رسند. اگر کیفیت و عملکرد ماژول برای تان مهم است، بایستی حتما ماژول های اصل را خریداری کنید.

این گونه از ماژول ها تنها در فروشگاه های معتبر وجود دارند. یکی از این فروشگاه ها، آوان است. فروشگاه آوان، یک نوع آنلاین شاپ می باشد. این آنلاین شاپ در تمام بهره های زمانی محصولات اصل به کاربران عرضه کرده است، لذا رضایت مشتری برایشان مهم و با اهمیت می باشد.

مجموعه آوان از کارشناسان مجربی تشکیل شده است. به همین خاطر در تمام طول شبانه روز، به کاربران خدمت رسانی می کند. شما می توانید عالی ترین ماژول PVMD را از این آنلاین شاپ خریداری کنید.

مطمئن باشید، تمامی محصولات این مجموعه از کارایی بالایی برخوردار است و شما هیچ گاه از خریدن آن ها پشیمان نمی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *