دسته‌بندی نشده

ماژول EHWIC

ماژول EHWIC

وجود انواع ماژول ها، در شبکه ها الزامی می باشد. ماژول ها برای شبکه ها قابلیت های مختلفی به دنبال دارند؛ به همین خاطر، در یک شبکه بیش از ده ها ماژول مورد استفاده قرار می گیرد.ماژول EHWIC، یکی از ماژول های پر طرفدار می باشد؛ چرا که به دستگاه ها امکان اتصال به شبکه های بزرگ را می دهد. در این مقاله، در رابطه با مشخصات فنی و ویژگی های ماژول EHWIC به صورت مفصل توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

ماژول EHWIC

ماژول شبکه چیست؟

در سیستم شبکه ها، ابزار آلات و تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. هر کدام از تجهیزات، در راندمان شبکه ها نقش به خصوصی ایفا می کنند. به همین دلیل شبکه شما زمانی از بازدهی بالایی برخوردار می شود، که از تمام ابزار آلات و تجهیزات شبکه در آن استفاده شده باشد.

مهم ترین تجهیز در شبکه ها، ماژول ها هستند، چرا که مستقل از دیگر تجهیزات عمل می کنند؛ به همین سبب باعث خراب شدن دیگر تجهیزات و دستگاه ها نمی شوند. ساز و کار و شکل ماژول ها با همدیگر متفاوت است. یکی از انواع ماژول ها، که شبیه به کارت است؛ ماژول EHWIC می باشد.

از این ماژول اغلب برای اتصال یک دستگاه به شبکه ای گسترده استفاده می شود. این تجهیز با استفاده از روتر فعال شبکه ارتباط دستگاه را برقرار می سازد. ارتباطی که انواع ماژول EHWIC، بین دستگاه و شبکه ها ایجاد می کنند؛ بسیار محکم و مقاوم می باشد، به همین علت در اثر هیچ گونه ارور یا نوسانات الکتریکی ارتباط قطع نمی شود.

استفاده از ماژول برای راه اندازی یک شبکه گسترده بسیار مناسب است؛ چرا که، در کنترل جریانات شبکه نیز نقش دارند. هر چه کنترل و نظارت هایی که بر شبکه ها صورت می گیرد؛ دقیق تر باشد، امنیت آن شبکه افزایش می یابد و در نتیجه نفوذ بر آن برای سارقان سخت و دشوار می شود.

ماژول EHWIC، از تکنولوژی و فناوری بروزی ساخته شده است، به همین دلیل کارایی و عملکرد این محصول نسبت به دیگر ماژول ها خاص و شگفت انگیز می باشد. در صنعت شبکه و ارتباطات به این ماژول ها، کارت های سیسکو گفته می شود؛ لذا همانند کارت های عابر بانک سبب اتصال دستگاه به شبکه های بزرگ می شوند.

برای این که از ماژول EHWIC، در شبکه تان استفاده کنید؛ بایستی ماژول، با دستگاه و روتر شبکه مورد نظر همخوانی داشته باشد؛ لذا میزان ولتاژ ماژول ها با همدیگر متفاوت است.

ماژول شبکه چیست؟

ویژگی های ماژول EHWIC

آموختن در رابطه با ویژگی ماژول های EHWIC به نفع کاربران شبکه می باشد؛ زیرا باعث شده آن ها از انتخاب این ماژول مطمئن شوند. هر چه اطلاعات تان درباره ماژول ها زیاد باشد؛ باز هم کم است، چرا که با گذر زمان و پیشرفت در علم و تکنولوژی ماژول های دیگری وارد بازار می شوند.

تکنولوژی بروز، با خودش قابلیت و امکانات به همراه دارد؛ به همین دلیل حتما در هنگام خرید هر کدام از ماژول های EHWIC در رابطه با ویژگی و خصوصیات بارز آن اطلاعات کسب کنید‌.

برترین ویژگی های ماژول EHWIC عبارتند از:

برترین ویژگی های ماژول EHWIC عبارتند از:

 • افزایش سرعت اتصال:

ماژول EHWIC، با استفاده از قابلیت هایش اتصالی پایدار، با سرعتی بالا بین روتر و دستگاه ها ایجاد می کند. به همین سبب، به دستگاه های شبکه امکان دسترسی به خدماتی همچون مسیر یابی، اتصالی پر سرعت به سوئیچ پنل و… را می دهد.

 • تامین جریانات دیگر روتر ها:

ماژول EHWIC این امکان را دارد، که اتصالی گیگابایتی که از جنس optical و copper در فرم تکتور به طور پیوسته ذخیره سازد؛ به همین خاطر دیگر روتر های شبکه نیز از اتصال و جریانی قوی بهره مند می شوند.

 • ایجاد نظم در تمام شبکه ها:

از آن جایی که قیمت ماژول EHWIC مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید در خانه یا شعب هایتان یک شبکه پر قدرت ایجاد کنید و از سرعت و راندمان بالای آن لذت ببرید.

 • فعال کردن آیتم های جدید:

امروزه در شبکه ها به صورت پیوسته و مداوم کاربران از اپلیکیشن های جدید بهره می گیرند؛ لذا عملکرد آن ها آسان و بروز است. تکنولوژی و فناوری های روز، کار ها را تا حد زیادی آسان کرده اند. برای فعال سازی آیتم های جدید در شبکه تان از ماژول EHWIC بهره بگیرید.

 • کنترل جریان:

مهم ترین ویژگی ماژول EHWIC، کنترل جریانات می باشد. هیچ دستگاه شبکه ای نمی توانند؛ جریانات الکتریکی را با ولتاژ های مختلف پذیرا باشد. برای این که از سوختن موتور ها و مدار های الکتریکی جلوگیری کنید؛ استفاده از ماژول EHWIC در شبکه ها الزامی و ضروری است.

مزایای ماژول EHWIC

 1. قیمت مناسب
 2. نصب آسان و راحت
 3. تعمیر یا تعویض راحت بدون قطع جریانات موجود در شبکه )بهتر است، برای این که ایمنی تعمیرکاران را تضمین کنید، حداقل جریانات روتر را قطع کنید)
 4. مناسب برای بیشتر شبکه ها
 5. جلوگیری از حذف اطلاعات
 6. عملکرد بالا
 7. و…

 

از کجا ماژول EHWIC را بخریم؟

در زمینه خرید و فروش تجهیزات شبکه فروشگاه ها و آنلاین شاپ های مختلفی فعالیت می کنند. برای این که خریدی به صرفه و سودمند در زمینه خرید ماژول EHWIC داشته باشید، بهتر است؛ فروشگاه های معتبر را بشناسید.

یکی از آنلاین شاپ های معتبر که در این عرصه فعالیت می کند، آنلاین شاپ آوان است. فروشگاه آوان، در زمینه فروش تجهیزات شبکه سابقه درخشانی به دست آورده است؛ لذا در تمام این سال ها هیچ گاه محصولات فیک و بی ارزش به مشتریان عرضه نکرده است.

شما می توانید در مجموعه آوان، این ماژول  را در برند های مختلفی مشاهده کنید. قبل از خرید، حتما توضیحات محصولات را بخوانید؛ تا برترین ماژول EHWIC را برای شبکه تان خریداری کنید.

 

از کجا ماژول EHWIC را بخریم؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *