دسته‌بندی نشده

ماژول HWIC

ماژول HWIC، یکی دیگر از انواع ماژول های شبکه می باشد. وظیفه اصلی این ماژول در سیستم شبکه ها، فعال سازی اپلیکیشن های ضروری کامپیوتر ها است. به همین خاطر وجود آن، در سیستم شبکه ها الزامی است.

در این مقاله، به صورت مفصل در رابطه با ویژگی و کاربرد ماژول HWIC توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

ماژول HWIC-وبسایت آوان نت

ماژول HWIC چیست؟

ماژول ها، یکی از تجهیزات اصلی برای راه اندازی سیستم شبکه ها می باشند. امروزه برای بالا بردن راندمان سیستم شبکه ها تنها از یک نوع ماژول استفاده نمی کنند؛ زیرا هر ماژول کارایی به خصوصی در سیستم شبکه ها دارند. یکی از ماژول های برتر که به انواع کارت های سیسکو شناخته شده اند؛ ماژول HWIC می باشد.

این ماژول پر کاربرد بیشتر، برای فعال سازی قابلیت ها یا اپلیکیشن های سیستم شبکه مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم بروزی که در این تجهیز تعبیه شده است؛ مانند یک محرک الکترونیکی می باشد. به همین علت با نصب بر روی تجهیزات سبب فعال سازی اپلیکیشن های دستگاه های شبکه می شود.

ماژول HWIC، تنها اپلیکیشن های مفیدی که از سیستم عامل آن ها پشتیبانی می کند؛ را فعال می سازد. به همین خاطر به صورت خودکار راندمان سیستم را بالا می برند. افزایش راندمان از هر ملاکی برای کاربران فضای مجازی مهم تر است؛ به همین دلیل امروزه در بازار ابزار تجهیزات شبکه دارای تنوع بسیاری هستند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید، که حتما بایستی سیستم عامل تجهیز و دستگاه مورد نظر تان یکسان باشد؛ تا هیچ گونه خللی در ساز و کار دستگاه به وجود نیاید. ماژول HWIC، از استاندار های مختلفی پیروی می کند؛ به همین خاطر امکان نصب این تجهیز بر روی بیشتر دستگاه های شبکه مقدور است.

ماژول HWIC-وبسایت آوان نت

ویژگی ماژول HWIC

کنترل از راه دور:

ماژول شبکه یکی از بروز ترین ماژول ها می باشد. به همین خاطر از قابلیت و امکانات مختلفی برخوردار هستند. ماژول HWIC امکان اتصال به اینترنت را دارد. این قابلیت باعث شده مدیران شبکه ها حتی از راه های دور نیز بدون در نظر داشتن مکان یا زمان، بر روی ساز و کار شبکه نظارت داشته باشند.

دسترسی به شبکه های زیر شاخه:

شما می توانید با استفاده از ماژول HWIC، به آسانی بر چندین شبکه نظارت داشته باشید؛ لذا فناوری بروز این تجهیز، قابلیت شناسایی شبکه های مشابه را دارد.

کنترل جریان هایی با ولتاژ:

تمامی شبکه ها بایستی از نظر جریانات کنترل شوند، تا از به وجود آمدن هر گونه نوسانات الکتریکی و آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری کنند. ماژول HWIC، توانایی کنترل و تنظیم جریانات را دارد؛ به همین دلیل در برخی از شبکه ها برای کنترل جریانات از آن بهره می گیرند.

قابلیت فیلتر کردن آدرس مک ها:

فیلتر کردن آدرس مک ها، مهم ترین قابلیت ماژول HWIC است. این قابلیت باعث شده حتی اگر سارقان به سیستم شبکه تان نفوذ کردند؛ نتوانند به راحتی به اطلاعات مهم شما دسترسی داشته باشند.

ACL های پیشرفته:

ACL های توسعه یافته این تجهیز موجب شده قابلیت های دستگاه بیشتر شود و در نتیجه شما می توانید از آن برای فعال سازی اپلیکیشن های بیشتری بهره بگیرید.

۶. و…

ماژول HWIC-وبسایت آوان نت

کاربرد ماژول HWIC

ماژول های شبکه، پر مصرف ترین تجهیزات شبکه هستند، لذا ساز و کار آن ها به هیچ دستگاهی وابسطه نیست. به همین خاطر بدون در نظر داشتن خرابی دستگاه ها می توانند؛ اتصالی پایدار در شبکه ایجاد سازند.

اپلیکیشن ها در شبکه ها نقش مهمی ایفا می کنند . به همین خاطر، فعال سازی آن ها برای کاربران مهم است. اپلیکیشن هایی که در شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرند، کاربردی هستند. به همین علت بر ساز و کار شبکه ها نقش مهمی می گذارند. برای فعال سازی این برنامه ها بایستی حتما از ماژول استفاده  کنید؛ تا هیچ ویروس مخربی بر تجهیز نصب نشود.

ماژول که پشتیبانی کننده این اپلیکیشن ها است، ماژول HWIC، می باشد. با نصب این ماژول بر روی تجهیزات، بلافاصله فعالیت این محصول آغاز می شود و تمام برنامه هایی که تا آن زمان غیر فعال بوده اند؛ شروع به کار می کنند.

یکی از قابلیت هایی که توسط این ماژول فعال می شود؛ مسیریابی است. برخی از تجهیزات در مسیر های غیر قابل ردیابی قرار می گیرند. برای این که این تجهیزات را به روال کاری شبکه برگردانید؛ تنها نیازمند به ماژول HWIC می باشید.

این ماژول به صورت پیوسته بر تمام جریانات نظارت می کند و اگر تجهیزی از مدار خودش خارج شود؛ هشدار می دهد و آن را به شبکه باز می گرداند، تا از به وجود آمدن مشکلات بزرگ جلوگیری کند.

ماژول HWIC-وبسایت آوان نت

برترین فروشگاه ماژول HWIC

امروزه فروش تجهیزات شبکه از رونق بالایی برخوردار است؛ چرا که تنها در عرصه تکنولوژی های نوین، شبکه های بزرگ و کوچک برپا نمی شود. در دنیای امروز حتی در خانه ها نیز یک شبکه کوچک وجود دارد. کاربران برای این که سرعت و کیفیت شبکه ها را افزایش دهند؛ نیازمند به ابزار آلات مختلفی هستند.

یکی از این ابزار آلات با کیفیت، ماژول HWIC می باشد. این ماژول در بازار به دو صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد. امروزه مشغله های افراد آنقدر زیاد است، که آن ها خرید غیر حضوری محصولات را ترجیح می دهند.

فروشگاه آوان، سال ها است، که در زمینه فروش تجهیزات شبکه فعالیت می کند. این فروشگاه بیشتر در فضای مجازی فعالیت می کند. شما می توانید بروز ترین ماژول HWIC را در این مجموعه با قیمتی مناسب خریداری کنید. مجموعه آوان برای این که خیال کاربران را از کیفیت محصولاتش راحت کند؛ تنها محصولاتی که دارای گارانتی چند ساله هستند را به مشتریان عرضه می دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *